O nas

Potrzebujesz usług z zakresu klimatyzacji?

Po prostu zadzwoń:

664 540 911

Poznaj naszą firmę

 

Klima Serwis specjalizuje się w realizacji przemysłowych i komercyjnych instalacji chłodniczych, mroźniczych , klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.

Firma Klima Serwis istnieje na rynku od 2002 roku. Na początku jako firma jedno osobowa.W tym momencie zatrudnia kilkanaście pracowników na różnym szczeblu. Cały okres istnienia to czas dynamicznego rozwoju, związany nie tylko ze wzrostem sprzedaży, obrotów i zatrudnienia, ale przede wszystkim z ciągłym udoskonalaniem wyrobów oraz wdrażaniem nowych rozwiązań, produktów i systemów jakości.

Od 2006r jesteśmy autoryzowanym serwisem Firmy Carrier. Przez kilka lat współpracy nauczyliśmy się świadczyć usługi dla wymagających klientów sieciowych.

Nasze usługi to nie tylko , praca fizyczna , ale również prowadzenie systemów zgłoszeniowych , baza zgłoszeń i monitoring zleceń. Sprawozdania dla klienta i analiza działań serwisu.

Dbając o środowisko ściśle współpracujemy z firmą specjalizującą się w utylizacji urządzeń chłodniczych , oleje freony , meble itp.

Klima Serwis to firma młoda swoją historią, młoda duchem – lecz z całą pewnością rynkowo i profesjonalnie dojrzała.

Zadzwoń do nas

664 540 911

Zobacz nasze rekomendacje:

Certyfikaty

Certyfikat F-gazowy

W związku z ustawą f-gazową z dnia 15 Maja 2015r. Użytkownik instalacji chłodniczej w której jest od 3 kg freonu jest zobowiązany wykonać przegląd urządzeń i próbę szczelności przynajmniej raz w roku ,a po wyżej 30 kg dwa razy do roku. Urządzenia powinny mieć założoną kartę urządzeń gdzie zapisuje się wykonane czynności i awarie , ubytek freonu itd. Po czym musi być wykonany odpowiedni wpis do CRO Centralny Rejestr Operatorów.
https://dbcro.ichp.pl/ 

Nasza Firma posiada wszystkie uprawnienia i z chęcią możemy wykonać dla Państwa takie czynności.

Jesteśmy po to by pomagać , a uśmiech zadowolonego klienta jest bez cenny.
Zapraszamy do współpracy.

Masz pytania? Napisz do nas:

Biuro:

Zapraszamy do naszego warsztatu: Zdziarska 28, 05-800 Pruszków

Klima Serwis Sp z o.o

Ul. Polna 9C
96-314 Baranów

Zapytania ofertowe:

602-209-042

Serwis 24H

664 540 911