Instalacje chłodnicze

Komercyjne i przemysłowe:

Masz pytania dotyczące chłodnictwa przemysłowego?

Po prostu zadzwoń:

664 540 911

Dla sklepów, restauracji, dla Ciebie:

Klima Serwis specjalizuje się w realizacji przemysłowych i komercyjnych instalacji chłodniczych, mroźniczych

Podstawą naszego działania jest najnowsza myśl techniczna – rzeczowa, sprawdzona i aktualna. Taką się posługujemy i taką Państwu chcemy oferować.

Klima Serwis zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę począwszy od opracowania i wykonania projektu instalacji, poprzez dobór urządzeń oraz jej wykonanie, konserwację i serwisowanie.

Współpracujemy z wieloma firmami w kraju i za granicą. Współpraca ta owocuje najnowszymi wersjami systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, które powstają przy uwzględnianiu uwag naszych Klientów.

 

Posiadamy w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment towarów:  Meble chłodnicze i mroźnicze, witryny, agregaty i centrale chłodnicze, sprężarki, parowniki i skraplacze, automatyka chłodnicza oraz sterowanie elektroniczne, rury i akcesoria miedziane, izolacja.

Wykonujemy komory chłodnicze i mroźnie , centra logistyczne , przetwórstwa owocowe i warzywne , tunele szybkiego mrożenia.

Wszystkie montowane urządzenia możemy podłączyć do zdalnego monitorowania pracy urządzeń , które w razie awarii , wyśle nam sygnał i skróci czas naprawy i ograniczy w stratach produktu.

Zapraszamy do współpracy

Masz pytania? Napisz do nas:

Biuro:

Klima Serwis Sp z o.o

Ul. Polna 9C
96-314 Baranów

Zapytania ofertowe:

602-209-042

Serwis 24H

664 540 911