Chłodnictwo przemysłowe Warszawa

Komory mroźnicze Warszawa, chłodnictwo komercyjne:

Potrzebujesz profesjonalnego serwisu lub budowy instalacji chłodniczych i mroźniczych? Masz pytania dotyczące chłodnictwa przemysłowego?

Po prostu zadzwoń:

664 540 911

Chłodnictwo komercyjne Warszawa – dla sklepów, restauracji, firm:

Klima Serwis specjalizuje się w realizacji przemysłowych i komercyjnych instalacji chłodniczych, mroźniczych

Podstawą naszego działania jest najnowsza myśl techniczna – rzeczowa, sprawdzona i aktualna. Taką się posługujemy i taką Państwu chcemy oferować.

Klima Serwis zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę począwszy od opracowania i wykonania projektu instalacji, poprzez dobór urządzeń oraz jej wykonanie, konserwację i serwisowanie.

Współpracujemy z wieloma firmami w kraju i za granicą. Współpraca ta owocuje najnowszymi wersjami systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, które powstają przy uwzględnianiu uwag naszych Klientów.

 

Posiadamy w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment towarów:  Meble chłodnicze i mroźnicze, witryny, agregaty i centrale chłodnicze, sprężarki, parowniki i skraplacze, automatyka chłodnicza oraz sterowanie elektroniczne, rury i akcesoria miedziane, izolacja.

Wykonujemy komory chłodnicze i mroźnie , centra logistyczne , przetwórstwa owocowe i warzywne , tunele szybkiego mrożenia.

Wszystkie montowane urządzenia możemy podłączyć do zdalnego monitorowania pracy urządzeń , które w razie awarii , wyśle nam sygnał i skróci czas naprawy i ograniczy w stratach produktu.

Zapraszamy do współpracy

Projektowanie i budowa komór chłodniczych i mroźniczych Warszawa.

Oferujemy przemysłowe instalacje chłodnicze i mroźnicze.

Usługi chłodnictwa przemysłowego i komercyjnego Klimaserwis - gdzie działamy?

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa Mazowieckiego: Chłodnictwo przemysłowe Warszawa - Pruszków - Piaseczno - Żyrardów - Wołomin - Sochaczew - Nowy dwór mazowiecki - Grodzisk mazowiecki - Brwinów - Błonie

Masz pytania? Napisz do nas:

Biuro:

Zapraszamy do naszego warsztatu: Zdziarska 28, 05-800 Pruszków

Klima Serwis Sp z o.o

Ul. Polna 9C
96-314 Baranów

Zapytania ofertowe:

602-209-042

Serwis 24H

664 540 911